Autoplošina Mercedes Fuso Canter 4×4 s dosahem 30 metrů

Autoplošina Mercedes Fuso Canter 4×4 s náhonem na všechna 4 kola nabízí úplně nejvyšší celkový výškový dosah z naší nabídky a de facto se jedná o jednu z největších autoplošin v Praze a okolí.

Autoplošina má velký a stabilní pracovní koš, který je vhodný i pro dva pořádné chlapy! Nosnost koše je až 225 kg.

Plošina nabízí stejně jako další z našich plošin velmi snadné ovládání, které se naučíte během chvilky. Ovládací panel je umístěn přímo v pracovním koši, veškeré pohyby a instrukce plošiny jsou bezproblémové i pro naprosté začátečníky bez předchozích zkušeností. Do pracovního koše máme zavedený přívod elektřiny, nemusíte tedy natahovat další kabeláž. Do pracovního koše této autoplošiny též vede rozvod pro vzduch a vodu, což můžete ocenit například při práci s vysokotlakým čističem nebo kompresorovým nářadím. Vysokotlaký čistič nabízíme k zapůjčení spolu s plošinou, více viz sekce ceník.

Využití této autoplošiny lze změnit na autojeřáb. Pracovní koš vyměníme za závěsný hák a máme jeřáb s dosahem 30 metrů (mínus zavěšení a břemeno) a nosností až 260 kg.

Technická specifikace autoplošiny Mercedes Fuso Canter 4×4 – 30 metrů:

Výškový dosah autoplošiny MP30 30 metrů

Pokud potřebujete plošinu o trochu měnších dosahů, třeba si vyberete z autoplošin ve verzích 24 metrů nahoru / 12m do boků či 22 metrů nahoru / 12m do boků či 21 metrů nahoru / 10m do boků.

Reference naleznete na našem webu s referencemi prace-plosinou.cz

Pokud Vás možnosti plošiny zaujaly, budeme rádi za nezávaznou poptávku pronájmu