Autoplošina Iveco 4×4 s dosahem 21 metrů

Iveco Daily 4×4 allroad je skvělá autoplošina, která kromě dosahu 21 metrů do výšky nabízí také pohon všech čtyř kol. Vůz se tak dostane i do obtížnějšího terénu, kam se s běžnou plošinou nedostanete. Plošina je obzvlášť vhodná pro využití na nezpevněných cestách, které díky pohonu všech čtyř kol bez problému projede. Vůz je navíc lehký a kompaktní, takže se s ním dá lépe pojíždět. To oceníte především v úzkých městských ulicích. Také nehrozí, že byste poškodili povrch pod vámi, což se s těžší plošinou může stát. K dispozici je také redukční převodovka, díky které získáte lepší manévrovací schopnosti. Vůz má také uzávěrku diferenciálu.

Výhodou všech našich autoplošin, a tedy i plošiny Iveco 4×4 allroad, je jednoduchá obsluha. Ovládání plošiny není nijak složité, což ocení začátečníci, kteří s plošinami nikdy nepracovali.

Plošina Iveco 4×4 allroad má dále také záporný dosah dva metry, takže s ní lze pracovat i pod úrovní terénu. To se hodí zejména pro opravy nebo údržbu mostů i jiných situací, kdy se potřebujete dostat pod úrovní povrchu.

Pracovní koš autoplošiny poskytuje maximální možné pohodlí pro práce ve výškách a přímo v něm se nachází elektrická zásuvka a tlakové potrubí pro rozvod vody či vzduchu. Nemusíte se tak starat o dodatečné shánění zdroje elektřiny, které by bylo v praxi spojeno se sháněním prodlužovacích kabelů, které by vás mohly omezovat v práci.

Pracovní koš lze navíc během několika málo minut vyměnit za závěsný hák, který unese břemeno až o hmotnosti 200 kilogramů.

Technická specifikace autoplošiny Iveco Daily 4×4 all-road – 21 metrů:

dosah-iveco-dt21

Pokud pro svou práci hledáte autoplošinu větších výškových či bočních dosahů, podívejte se, prosím, na plošiny s dosahy 22 metrů nahoru / 12m do boků či 24 metrů nahoru / 12m do boků.

Reference autoplošiny s dosahem 21 metrů:

Reference autoplošiny Reference autoplošiny Reference autoplošiny

Více referencí naleztene na našem webu s referencemi prace-plosinou.cz

Pokud Vás možnosti plošiny zaujaly, budeme rádi za nezávaznou poptávku pronájmu