Autoplošina Nissan s dosahem 22 metrů

Nissan Cabstar je ideální plošinou pro dosažení poměru mezi dosahem do výšky, který činí 22 metrů, a do šířky, který činí 12 metrů. Hlavní výhodou této autoplošiny je ale alternativní pohon na elektřinu, který umožňuje práci i bez zapnutého motoru. To můžete ve specifických situacích ocenit a využít.

Další nespornou výhodou jsou kompaktní rozměry. Vozidlo je postaveno na podvozku do 3,5 tuny, takže formálně jde o osobní automobil. Tuto plošinu tak můžete řídit i s řidičským průkazem skupiny B. Navíc je plošina velmi lehká, takže se s ní snadno manévruje a nepoškozuje žádný typ povrchu, na kterém je umístěna. Malé rozměry vozidla jsou výhodné také pro manévrování v centru města, kde je obvykle s použitím větších plošin problém a často se tam s nimi nedá ani vjet.

Rameno plošiny se ovládá přímo z pracovního koše, takže si s obsluhou poradí i naprostý začátečník. Do koše navíc vedou elektrické rozvody přímo z kabiny, nemusíte si tedy do koše natahovat žádné přídavné kabely. Ty by mohly způsobit komplikace při používání plošiny. Proto je tedy plošina vybavena elektrickými rozvody až do pracovního koše. Dodávka proudu je tak zajištěna.

Co je ale ještě lepší, je možnost ovládat plošinu pomocí alternativního elektrického napájení. Tento tichý způsob vám umožní vypnout během práce motor, čímž šetříte nejen na pohonných hmotách, ale také na hluku, který běžný provoz způsobuje. To se hodí například při práci na budovách, nebo obecně místech, kde je nežádoucí, aby během práce vznikl hluk.

Technická specifikace autoplošiny Nissan Cabstar – 22 metrů:

vykres-z220-1 vykres-z220-2

Pokud potřebujete plošinu přeci jiných dosahů, mrkněte se, prosím, na autoplošiny ve verzích 21 metrů nahoru / 9,5m do boků či 24 metrů nahoru / 12m do boků.

 Reference autoplošiny s dosahem 22 metrů:

Reference autoplošiny Z-220 Reference autoplošiny Z-220 Reference autoplošiny Z-220

Více referencí naleznete na našem webu s referencemi prace-plosinou.cz

Pokud Vás možnosti plošiny zaujaly, budeme rádi za nezávaznou poptávku pronájmu