Doplňková výbava

Kromě pronájmu plošin nabízíme také doplňkové služby, které vám mohou usnadnit práci s našimi plošinami.

Během používání plošiny se možná dostanete do situace, kdy budete potřebovat přísun elektrického proudu. Naše plošiny jsou vybaveny rozvody proudu až do pracovního koše, abyste nemuseli používat prodlužovací šňůry. Pokud ale zrovna v blízkosti není zdroj elektrické energie, nemusíte zoufat. I v této situaci vám rádi pomůžeme. Nabízíme vám pronájem moderní elektrocentrály Honda, která zajistí přísun elektrické energie do rozvodů plošiny. Na tuto vysoce kvalitní elektrocentrálu je spoleh a vždy budete mít k dispozici dostatek energie pro napájení plošiny.

Pokud hodláte naší plošinu využít k čištění míst ve výškách, nemusíte již dále přemýšlet, jakým způsobem zašlou, roky nepovšimnutou špínu vyčistíte. Rádi vám zapůjčíme vysokotlaký čistič, se kterým půjde čištění o mnoho lépe a zaručeně si poradí i s velmi starými nečistotami.

K autoplošinám Iveco 4×4 allroad – 21 metrů , Nissan Cabstar – 25 metrů a Mercedes Canter 4×4 – 30 metrů vám také rádi zapůjčíme závěsný hák. I ten vám může hodně pomoct, zejména když potřebujete přenášet těžká břemena. Hák lze vyměnit za pracovní koš velmi snadno, a to během pouhých několika minut. Závěsný hák unese zátěž až 200 kilogramů, resp. 260kg u 25ti a 30ti metrové plošiny.

Berte prosím na vědomí, že zapůjčení doplňkové výbavy k našim plošinám lze pouze v tom případě, kdy zájem o doplňkovou výbavu vyjádříte již při objednávce. Standardně s sebou tyto komponenty nevozíme. Účtovaná cena je vždy cena za den. V případě zapůjčení elektrocentrály vždy ještě zvlášť účtujeme palivo, které spotřebuje při provozu její motor. O sehnání paliva se nemusíte starat, dovezeme vám ho společně s autoplošinou.

Pokud Vás naše služby zaujaly, budeme rádi za nezávaznou poptávku pronájmu