Autoplošina Nissan s dosahem 25 metrů

Autoplošina Nissan Cabstar 25 nabízí nejvyšší celkový výškový dosah ze všech našich plošin o váze do 3,5 tuny. Vyšší dosah má už jen 30ti metrová autoplošina Mercedes Canter 4×4 o váze 5,9 tuny. Při zachování plné stability se totiž s košem dostanete až do výšky 25 metrů, případně 12 metrů do boku. Rameno může dosáhnout také mínusového dosahu, můžete tedy pracovat až pět metrů pod úrovní terénu. To je obzvlášť vhodné například pro práce při opravách mostů a v dalších situacích, kdy potřebujete pracovat pod úrovní povrchu, na kterém plošina stojí.

Další velkou výhodou této plošiny je také nízká hmotnost a kompaktní rozměry v porovnání s jinými autoplošinami. Nissan Cabstar se totiž hmotností vejde do 3,5 tuny, takže splňuje parametry osobního vozu. Svými rozměry předčí větší plošiny, protože se vejde i do užších prostor a stále se s ní dá pohodlně manévrovat. Nemá tak problém se běžně pohybovat po městě, a to dokonce ani v centru, kde mají větší plošiny komplikované pohybové schopnosti. Díky nízké hmotnosti navíc nehrozí poškození žádného povrchu, dokonce ani zámkové dlažby. Můžete tak bez obav pracovat.

Ovládání plošiny je jednoduché. Vše je zajištěno jednoduchým ovládacím panelem umístěným přímo v pracovním koši, a vše zvládne bez problémů i začátečník bez předchozích zkušeností. Do koše je navíc zaveden přívod elektřiny, takže nemusíte do koše natahovat další kabely. Není tak potřeba shánět prodlužovací kabely, které by se mohly zamotat a zpomalit nebo úplně přerušit vaší práci Do koše také vedou rozvody pro vzduch a vodu, což se někdy může pro práci ve výškách hodit. Zejména když se rozhodnete spojit půjčení této autoplošiny i s vysokotlakým čističem.

Využití plošiny lze rozšířit i na zvedání břemen až do hmotnosti 260 kilogramů, což lze udělat jednoduchou výměnou pracovního koše za závěsný hák. Celý proces trvá jen pár minut a následně můžete pomocí ramena plošiny zvedat a přenášet těžká břemena.

Technická specifikace autoplošiny Nissan Cabstar – 25 metrů:

dosah-nissan-dt24

Pokud potřebujete plošinu o trochu měnších dosahů, třeba si vyberete z autoplošin ve verzích 22 metrů nahoru / 12m do boků či 21 metrů nahoru / 10m do boků.

Reference naleznete na našem webu s referencemi prace-plosinou.cz

Pokud Vás možnosti plošiny zaujaly, budeme rádi za nezávaznou poptávku pronájmu